Tuněchody – SLAVOJ „A“ 1:3 (0:2)

Hráno dne : NE 23.10.2016 od 15:30hod.

Sestava SLAVOJE : Radek Zářecký – Radek Chudomel „K“, Andy Viselka, Jirka Kohoutek, Mišo Stanek – Martin Hošek (88´Michal Karlík), Honza Jeřábek, Mára Hudec, Tomáš Blažek – Ondra Augustin (85´Ríša Peml), Tomáš Urbanec (89´Jarda Hutla).

Góly SLAVOJE :  41´a 67´ Urbi, 44´ Andy.

Začátek zápasu byl vyrovnaný a hrálo se v dost velkém tempu nahoru dolu a pak to na konci poločasu přišlo, když si Urbi vzal balón a potáhl si ho a asi z 25 metrů netradičně levou nohou prudce křižnou střelou vystřelil a balón skončil přesně u pravé tyči 0:1. Neuběhli ani 3 min.a mohli jsme se radovat znovu, když Urbi zahrával přímý kop z pravé strany na první tyč kam si krásně naběhl Andy a skluzem poslal křižně míč k levé tyčce SUPER! Lepší poločas jsme si nemohli přát 0:2! Ve druhé půli domácí začali více tlačit na pilu což se dalo čekat, ale my jsme je stačili včas zachytávat a hráli jsme s dobře zajištěnou a tvrdou obrannou hrou. A pak to zase přišlo, když Zářa vykopl výkopem od brány balón až na soupeřovu půlku kde byl sám ve zdánlivém ofsajdu Urbi, ale zdání klame a tak to nakopl na soupeřovu bránu kde stál zkoprnělí brankář a nestačil se divit když mu to tam spadlo 0:3!!. Pak ještě po levé straně utekl Bláža a ocitl se až před domácí bránou, ale brankář ho vychytal. Na konci zápasu jsme trochu polevili a nechali jsme soupeře už jen znížit na konečných 1:3. A tak si domů vezeme všechny tři body, které mají CENU ZLATA. Musím dnes pochválit všechny hráče za max. bojovný výkon za který si dnes vítězství plně zasloužili.