Újezd – Starší žáci 3:5 (1:2)

Datum utkání: neděle 21.05. – 14h hřiště: Újezd

Výsledek: 3 : 5 poločas: 1 : 2

Střelci: 19.Osinek Václav, 27, 48, 61 (pk) Turek Roman, 52.Joska Tomáš

Do utkání jsme šli s vědomím, že soupeř je u dna tabulky a chtěli jsme naplno bodovat. Hra postavení v tabulce odpovídala, ale nedařilo se nám zakončení, chyběla finální nahrávka a v útočném vápně jsme byli bezzubí. Na soupeřovo území jsme pronikali především po levé straně, odkud Vašek Horák servíroval před bránu několik výtečných balonů, které však většinou prošly celým územím bez našeho zásahu. V 19.minutě jsme konečně skorovali, po rohu Venda Osinek pohlídal zadní tyč a i když špičkou na dlouhou nohu dopravil míč do sítě. Nadále jsme pokračovali v naší hře, soupeř hrál zataženě a hrozil jen výpady šikovného hroťáka. Ve 27.minutě se na hranici vápna pěkně uvolnil Roman Turek a střelou do šibenice překonal ne úplně jistého soupeřova brankáře. 2.gol však povzbudil spíše soupeře než nás a po solovém průniku těsně před poločasem byl stav 1:2. Ve druhé půli jsme pokračovali v dobývání soupeřova chrámu, ale z velkého množství tutovek jsme vytěžili pouze 2 goly a stav 1:4 v 52.minutě. Soupeř se nevzdal a v 57.trestal znovu náš nedůraz 2:4. Naštěstí měl svůj den Roman Turek, který byl stálým nebezpečím pro soupeřovu bránu. Po jednom z jeho průniků byl faulován ve vápně a nařízenou penaltu sám proměnil, čímž završil svůj hattrick. Pár minut na to jsme však opět ztratili balon na půlce hřiště, nechali rozeběhnout asi nejnebezpečnějšího hráče protivníka a inkasovali jsme opět. To byla již 65.minuta a nervozní konec jsme již dokázali uhlídat. Povinné body jsme získali, ale se silnějším soupeřem si musíme počínat lépe a zodpovědněji.