Hráno dne : SO 26.4.2014 od 17hod.

IMAG0675

Sestava SLAVOJE : Radek Zářecký – Jiří Kohoutek, Jiří Hlaváček, Richard Peml, Peter Korbeľ – Lukáš Mach, Tomáš Urbanec, Jakub Adam, Jan Kohoutek – Pavel Kratochvíl, Michal Karlík.  Střídal : Marek Cvejn.

Gól SLAVOJE : 75. Radek Zářecký z výkopu.

Pro potřebné body jelo naše „áčko“ na Valy a nikdo nepředpokládal, že nám je dá soupeř zadarmo,natož když hraje doma a sám je potřeboval jako prase drbání. Domácí začali aktivně a my jsme hráli jako by jsme body vůbec nepotřebovali a když jsme se konečně rozehráli a dostali jsme se do šancí tak jsme zase jako z předchozích zápasů nedali! Soupeř hrál stále aktivně a zanedlouho nám vstřelil první gól 1:0. My jsme se dostávali do šancí jen ojediněle a když jsme je měli a balón už směřoval do brány tak ho zastavila tyč, smůla! V závěru poločasu šli domácí opět svižně do útoku a znovu se jim to vyplatilo, proti Zářovi už šel jen samotný hráč a naše obrana nikde, toho ještě stačil čistě odzbrojit, ale toho druhého co se k němu balón odrazil už ne a tak se šla kopat pencle a tu domácí zkušeně proměnili 43.min. 2:0. Do druhé půle jsme nastoupili aktivně my, pak se hra přelívala na obě strany a zanedlouho pro změnu domácí faulovali ve svém vápně nás a šli jsme kopat penaltu my, tu si postavil Jakub Adam a nedal !!! balón šel vysoko nad!!!. Nakonec dal náš první a jediný GÓL  a to Z VÝKOPU od brány Zářa !!! NEUVĚŘITELNÝ!!! 2:1. A to už se nezadržitelně blížil konec zápasu a i když se hrálo jen na domácí půlce a furt jsme se tlačili do brány a šance jsme si vytvořili, ale opět jsme je nedokázali proměnit!!! Prostě když nedáme gól ze hry tak nemůžeme pomýšlet někdy ani na plichtu natož na výhru i když by jsme si ten bodík za tu druhou půli asi zasloužili.