Bukovka vs. SLAVOJ st.přípravka 4:3 (1:1,2:1,1:1)

Hráno dne : NE 20.10.2013 od 15:30hod.

Sestava Slavoje : Míša Kváč, Jára Kmoníček, Paťas Plechatý, Míša Bačkovský, Ondra Kašík, Ondra Hejný, Niky Král, Vojta Farkaš, Honzík Lukeš, Terezka Bačkovská, Natálka Koláčná.

Góly Slavoje : Míša Bačkovský, Ondra Hejný, Ondra Kašík.

K poslednímu podzimnímu utkání jsme vyjeli do Bukovky. Začali jsme dobře v úvodní minutě po rohu Paťase jsme dali GÓL!!! v podání Míši Bačkovského. Potom nás soupeř začal dotahovat a zanedlouho vyrovnal. V druhém dějství nám soupeř dal druhý gól na který jsme stačili ještě zareagovat a po krásné akci Ondry Kašíka na Ondru Hejného jsme vsítili vyrovnávací GÓL!!! Bohužel zanedlouho jsme zase o gól prohrávali. V poslední třetině nám soupeř ještě vstřelil 4 gól a my jsme v závěru už jen stačili snížit střelou z dálky Ondrou Kašíkem GÓL!!! na konečných 4:3. Škoda měli jsme na ně, aspoň remízu  by jsme si zasloužili. Tak snad na jaře se nám to povede!? : -)