SLAVOJ „B“ vs. Semín 5:2 (2:2)

Hráno dne : NE 20.10.2013 od 15:30hod.

Sestava Slavoje : Jan Čapek, Sláva Štěpánek, Jar. Šrámek, Richard Peml, Přemek Škarda, Radek Mrkvička, Pavel Kožený, Václav Kadlec, Radek Hovorka, Marek Cvejn, Mir. Kohoutek.  Střídali : Martin Šturma, Radek Zářecký, Lukáš Heblík, Ondřej Mňuk.

Góly Slavoje : 16.,20. Marek Cvejn, 52. Radek Mrkvička z pen., 79. Pavel Kožený, 83. Radek Zářecký.

V neděli jsme přivítali soupeře ze Semína. Celý první poločas byl vyrovnaný šance a góly se přelévali na obě strany. Hned v úvodu soupeř vedl a poté jsme dvěma slepenými GÓLY!!! Marka Cvejna přelili vedení na svoji stranu, ale soupeř zanedlouho srovnal krok z penalty na 2:2 a i tak skončila první půle. V té druhé jsme byly o dost lepší a po čtvrt hodince hry jsme dali vedoucí GÓL!!! z penalty se trefil Radek Mrkvička. Na závěr zápasu jsme ještě přidali 2 GÓLY!!!  nejdříve se trefil Pavel Kožený a pak také střídající „BOMBÉR“ Radek Zářecký. Naše „BENFIKA“ tak navršuje  7 VÍTĚZSTVÍ V ŘADĚ!!!.