Důležité vítězství Slavoje A nad Řečany: 0:2

V neděli 5. května se Slavoj A vydal na hřiště soupeře v Řečanech nad Labem, aby se utkal s tamním týmem Řečan. Utkání nabídlo divákům vzrušující momenty a skvělý fotbal. Skóre v poločase bylo 0:1, kdy první gól vstřelil Jakub Hašek. Ve druhé půli pak Martin Filip přidal další gól, což nakonec znamenalo vítězství Slavoje 0:2.

Trenér Ladislav Vašíček poskytl svůj komentář:Důležité 3 body! První poločas byl jednoznačně v naší režii. Byli jsme kvalitní na míči, dobře jsme kombinovali, a do vedení nás poslal nádhernou nechytatelnou střelou do šibenice Kuba Hašek. Pokračovali jsme v dobývání domácí obrany, bohužel další šance jsme nedokázali využít, a tak první poločas skončil v naši prospěch. Bohužel druhý poločas byl opakem, domácí byli lepší a vytvořili si několik šancí, ale to náš brankář za podpory celého týmu zvládl. My jsme udeřili na 2:0 po dlouhém výkopu našeho brankáře do otevřené domácí obrany, kde si našel míč Martin Filip a do odkryté domácí branky neměl problém zvýšit na 2:0. Chtěli bychom poděkovat klukům za kvalitní půli a bojovnost v druhé půli, to vítězství si zasloužili! Velké poděkování patří našim fanouškům, kteří nás přijeli podpořit.“

Toto vítězství posiluje pozici týmu ve fotbalovém klání, a hráči Slavoje jsou odhodláni pokračovat ve svém úsilí. Přijďte a podpořte naše hráče i nadále na jejich cestě za úspěchem!

A nezapomeňte, že další zápas hrajeme doma v Cholticích ve středu 8.5. od 17 hodin.