Mikulovice vs. SLAVOJ „A“ 5:1 (3:0)

Hráno dne: SO 5.10.2013 od 16hod.

Sestava Slavoje: Radek Zářecký, Richard Peml, Miroslav Kaluža, Jan Kohoutek, Peter Korbeľ, Petr Chmelař, Jan Jeřábek, Lukáš Mach, Pavel Kratochvíl, Michal Karlík, Tomáš Urbanec. Střídal: Marek Cvejn

Gól Slavoje: 83 min. Pavel Kratochvíl

V sobotu naše „Áčko“ vyjelo do Mikulovic, kde se jen tak zadarmo body nerozdávají a to domácí potvrdili svým raketovým nástupem , který jsme bohužel nedokázali zachytit a po 16min.jsme už prohrávali 3:0 a tak i skončil první poločas. Ve druhé půli jsme se trochu zlepšily a hra se vyrovnala, ale bohužel domácí v 70min. vsítili svojí 4 branku. Až ke konci utkání v 83min.jsme zaznamenali svůj čestný úspěch v podání Pavla Kratochvíla. Poté se ještě domácí jednou trefili a krutý výsledek  5:1  byl dokonán.