Mladší žáci – Srch 0:6 (0:1)

27.04.2023 mladší žáci Slavoj Choltice – Srch 0:6

První poločas byl z naší strany více než dobrý. Hra týmů vyrovnaná, šance na obou stranách. Jejich nejlepšího střelce jsme uhlídali až do 28 min. a tak výsledek 0:1 v poločase byl stále hratelný. Druhá půle začala ve stejném duchu, ale bohužel pro nás soupeř dvakrát proměnil své šance, které před tím zahazoval a nám se nedařila předfinální nahrávka, po které by se dalo zakončovat. Ke konci se hra otevřela, což třemi góly během pěti minut trestal Matyáš Málek, který nám tak dal celkem pět gólů.

Naše obrana si vyzkoušela hlídat rozdílového útočníka ( Paramu min. týden dal gólů jedenáct ) bez kterého, věřím, bychom Srch porazili. Já osobně i přes nelichotivý výsledek hodnotím zápas s tímto silným soupeřem pozitivně, jednak, že se tým neustále dál snažil hrát-tvořit bez ohledu na výsledek a nevzdával to a taky proto, že se nám ukázali-spíše zvýraznili chyby, na kterých budeme muset, s blížícím se předkolem Kába Capu, více zapracovat.