Datum utkání: sobota 29.04. – 10h hřiště: Choltice

Soupeři: Choltice – Dříteč

Výsledek: 2 : 2 (pk 2 : 3) poločas: 1 : 0

Střelci: 14.Klenka Štěpán, 37.Turek Roman

Zápas probíhal v duchu předešlých utkání. Dobrý začátek a vedení v poločase. Brzy po přestávce jsme přidali gól a usnuli na vavřínech. Soupeř se chytil a během chvíle bylo srovnáno 2 : 2. Zbytek 2.půle to hořelo na obou stranách a oba celky měli několik šancí. Došlo až na penalty, kde jsme byli horší. Je to škoda, nechali jsme si vzít dobře rozehrané utkání, mrzet nás můžou především vlastní hrubky a neproměněné golovky. Snad to bude příště lepší.