Ostřešany vs. SLAVOJ „A“ 1:2 (1:0)

Hráno dne : NE 30.3.2014 od 15hod.

Sestava SLAVOJE : Radek Zářecký – Lukáš Trupl, Jiří Hlaváček, Petr Kopečný, Jiří Kohoutek – Jan Kohoutek, Richard Červenka, Tomáš Urbanec, Jakub Adam – Pavel Kratochvíl, Lukáš Mach. Střídali : Michal Karlík, Petr Chmelař, Mir. Kaluža.

Góly SLAVOJE :  59. Tomáš Urbanec, 75. Jan Kohoutek.

V neděli se za krásného skoro letního počasí jelo pro nutné body do Ostřešan ,protože koho jiného už porazit ,když né posledního a zabodovat jsme potřebovali jako sůl. Ze začátku to moc nevypadalo ,že si chceme odsud odvézt nějaké ty body natož 3. Domácí byli mírně lepší a nebezpečnější a taky toho na konci první půle využili 41.min. 1:0 a šlo se svěšenými hlavy do kabin. Na začátku druhého dějství se začalo vyrovnaně a my jsme se pomalu ,ale jistě tlačili k bráně což se projevilo k faulování domácích a tak jsme šli kopat přímý kop ke kterému se postavil Tomáš Urbanec a mistrovsky ho proměnil 59.min. GÓL!!! 1:1. Gól nás nakop a stále jsme se tlačili vpřed. Vystřídali jsme ,do pole šli Michal Karlík a Petr Chmelař a hned čerstvá krev byla znát a tak zanedlouho po krásné akci já na bráchu ,brácha na mě v podání bratrů Kohoutkových zužitkoval centr od Jirky ,Honza Kohoutek hlavou 75.min. GÓL!!! 1:2. Na konci zápasu nás trochu domácí přitlačili do úzkých vč.pana rozhodčího v podání několika trestných kopů a nastavení 6 minut. ,ale my jsme nápor ustáli a tak konečně přišel hvizd rozhodčího a vezli jsme si domů 3 vytoužené body. JEN TAK DÁLE!!!