Řečany vs. SLAVOJ st.přípravka 7:3 (3:1,2:1,2:1)

Hráno dne : ÚT 20.5.2014 od 17hod.

Sestava SLAVOJE : Míša Kváč – Jarda Kmoníček, Míša Bačkovský, Terezka Bačkovská, Vojta Farkaš – Ondra Kašík, Ondra Hejný, Honza Lukeš, Kuba Kočí, Natálka Koláčná, Romanka Halbichová.

Góly SLAVOJE : Míša Bačkovský, Ondra Kašík, Ondra Hejný.

V úterý se za krásného počasí jelo do Řečan. Počasí bylo, jak stvořené pro fotbal a my jsme začali dobře i když jsme po 10 min. dostali 2 góly za sebou nesložili jsme zbraně a stále jsme hráli svoji hru dnes s výbornou obranou a nasazením celého týmu. Záhy jsme i my vstřelili první GÓL!!! a to přímo z rohu se trefil Míša Bačkovský 2:1. A hned to bylo veselejší!. Na konci třetiny jsme dostali zase gól my a bylo to 3:1. Ve zbývajících dvou třetinách jsme stále předváděli výbornou hru dle představ trenéra s plným nasazením a i když jsme zase nějaký ten gól dostali, tak to nevadilo, protože za předvedenou výbornou hru nebyl výsledek ve skóre vůbec důležitý, jako by jsme vyhráli. Ve druhé třetině se ještě trefil Ondra Kašík GÓL!!! a v posledním dějství utekl Ondra Hejný a nedal brankáři šanci GÓL!!! a uzavřel tak náš gólový účet. VELKÁ POCHVALA, JAKO BY JSME VYHRÁLI!!!