Slavoj A otočil zápas s Rváčovem a získal cenné vítězství 3:2

V sobotu 13. dubna 2024 se na domácím hřišti odehrál zápas mezi týmem Slavoje A a Rváčova. Byl to dramatický duel, který nakonec skončil vítězstvím Slavoje 3:2.

Trenér Ladislav Vašíček zhodnotil utkání s těmito slovy:Vydřené vítězství!!! Po celé utkání jsme byli více na míči, soupeř si toho moc nevytvořil, i tak jsme nesmyslně dvakrát inkasovali. Do vedení nás poslal Jarda Hutla, který se prosadil z dorážky, a tak jsme šli do kabin za stavu 1:0. Ve druhé půli jsme nesmyslně upustili od naší hry a byli jsme potrestáni. V tu chvíli na nás spadla deka a po chvíli jsme prohrávali 1:2. Ale rychle jsme se oklepali a zaslouženě vyrovnali. Potom pro naše fanoušky nastal infarktový závěr, kdy jsme v 93. minutě dokonali obrat na 3:2. Hráčům bych chtěl poděkovat, že za stavu 1:2 zápas nezabalili a naprosto zaslouženě utkání otočili v náš prospěch. Také velké poděkování patří našim fanouškům, kteří nás hnali za vítězstvím. Pro nás jsou to nesmírně cenné a zasloužené 3 body.

Slavoj A ukázal svoji bojovnost a odhodlanost i v náročných okamžicích zápasu. Díky pevné vůli hráčů a podpoře fanoušků se jim podařilo otočit vývoj zápasu a získat tři důležité body.

Vítězství nad Rváčovem posiluje sebevědomí týmu Slavoje A a motivuje je k dalším úspěchům v nadcházejících utkáních. S podporou fanoušků a tvrdou prací na tréninku jsou připraveni čelit dalším výzvám a dosáhnout dalších úspěchů.