Úspěšný start mladší a starší přípravky na domácím turnaji

V neděli 14. dubna 2024 zahájila mladší i starší přípravka první jarní kolo turnajů krajské soutěže na hřišti v areálu Slavoje Choltice. Soutěžní duch a bojovný fotbal byly klíčové tohoto důležitého dne.

Soupeři byli: ⚽Holice, ⚽Dašice a ⚽Slatiňany.

Mladší přípravka zanechala výrazný dojem, když si připsala krásné 4 body. Jejich nasazení a houževnatost na hřišti byly odměněny, a tým tak ukázal svůj potenciál pro další zápasy.

Starší přípravka na tom byla ještě lépe, když se jim podařilo vybojovat 6 bodů. Jejich výkon byl vynikající a zaslouženě si odnesli vítězství.

Přestože kvalita hry odrážela zimní pauzu, během které hráči neměli tolik příležitostí hrát soutěžní zápasy, je jasné, že každé další utkání přinese další zkušenosti a zlepšení.

Nadcházející turnaj v neděli 21. dubna 2024 v Horním Jelení je další příležitostí, jak ukázat své schopnosti a předvést vášeň pro fotbal. Držíme našim týmům palce a věříme, že budou pokračovat v úspěšných výkonech!