Hráno dne 1.3.2015 , 12:40

Sestava Slavoje : Radek Zářecký – Petr Kopečný, Jirka Hlaváček, Richard Peml, Radek Chudomel – Lukáš Mach, Honza Kohoutek, David Šimon, Honza Knapík – Michal Karlík, Ondra Augustin

Střídal : Jirka Kohoutek

Góly Slavoje : Šimon 2x, Knapík, Kohoutek Honza, Karlík, Mach

V poslednímu zápase v rámci Zimního Poháru Pamako jsme se utkali se soupeřem z Prachovic, který stejně jako my všechny předešlé zápasy vyhrál. Šlo tedy o boj o první flek, a do zápasu tentokrát vstoupil lépe soupeř, kdy cca v 15 minutě tvrdou hrou vybojoval míč ve středu pole a s trochou štěstí zakončil rychlý protiútok do sítě – 0:1 . Inkasovaný gól nás nakopl rychlé odpovědi, kdy se do zakončení tlačil Lukáš Mach, kterého zastavil až faul soupeře.  K přímáku z 18 metrů si stoupl Šíma, a jak je jeho dobrým zvykem – nemýlil se. Ani ne za minutu tak bylo srovnáno na 1:1 . Od tohoto okamžiku jsme získali plošnou převahu, která byla vyjádřena druhým gólem Šimona – tentokráte přesně zakončoval hlavou, po hezké kombinaci a centru od Karlíka z pravé strany – 2:1.  V 35. se bohužel vlastním zapříčiněním zranil Kopejda, kdy mu povolilo koleno, a nuceně tak střídal.

Do druhého dějství jsme vkročili aktivněji než soupeř. Další akci Lukáše Macha v 55. opět ukončil až faul soupeře, tentokrát šlo ale o faul v pokutovém území a tak následovala penalta. K té se postavil Honza Kohoutek a s přehledem proměnil – 3:1.  Pokračovali jsme v tempu a p o krásném ťukesu  zakončoval v 65. do prázdné Michal Karlík – 4:1 .Trochu jsme polevili v bránění a soupeř se začal dostávat do zakončení, jedna z akcí mu v cca 62. vyšla, a stáhl tak náskok – 4:2.  V poměrně krátkém časovém sledu jsme se ale opět prosadili my – tentokrát přesně zakončoval Lukáš Mach – 5:2 . Hra obou týmů byla celkem otevřená, a tak se soupeř opět dostal k úspěšnému zakončení a snížil na 5:3 .  Za tohoto stavu se již v podstatě dohrávalo, sladkou tečku ale přidal v poslední minutě Honza Knapík,  kdy uklidil do sítě ostrý centrovaný míč z rohového kopu, který zahrával Lukáš Mach – 6:3.

I v tomto zápase jsme si tedy dokráčeli pro vítězství a tím i pro vítězství v zimní PAMAKO turnaji 2015.

V následujících týdnech nás ještě čekají dvě přípravná utkání, ve kterých je potřeba dopilovat formu na blížící se sezonu.