SLAVOJ „A“ vs. Dašice 1:1 (0:0)

Hráno dne : SO 19.4.2014 od 17hod.

Sestava SLAVOJE : Radek Zářecký – Peter Korbeľ, Jan Kohoutek, Richard Peml, Lukáš Mach – Tomáš Urbanec, Jakub Adam, Jiří Hlaváček, Petr Kopečný – Pavel Kratochvíl, Michal Karlík. Střídali : Mir.Kaluža, Jan Horák.

Gól SLAVOJE : 87. Jakub Adam z pen.

V sobotu přijelo mužstvo z Dašic, které je v tabulce pod námi a tak se předpokládalo, že bude lehké získat nějaký ten bod. V první půli byla hra vyrovnaná bez výraznějších šancí a tak skončila 0:0. Ve druhém dějství jsme trochu přidali a nějaké ty šance přišli, ale na šance se bohužel nehraje. Ke konci zápasu vystrčil růžky soupeř a kde se vzal tu se vzal před naší bránou se objevil osamocený hráč s míčem a než ho naši stačili pokrýt tak skóroval 83.min. 0:1. A to už do konce zápasu zbývalo několik minut, když hosté ve svém pokutovém území zahráli rukou a šla se kopat penalta, kterou proměnil Jakub Adam 87.min GÓL !!!. A tak nakonec jsme rádi ,že bereme aspoň bod!!!