SLAVOJ „A“ vs. Nemošice 2:2 (1:2)

Hráno dne : SO 24.5.2014 od 17hod.

Sestava SLAVOJE : Radek Zářecký – Petr Kopečný, Peter Korbeľ, Jiří Hlaváček, Lukáš Trupl – Lukáš Mach, Tomáš Urbanec, Jan Kohoutek, Richard Červenka – Jiří Kohoutek, Michal Karlík.  Střídali : Richard Peml, Petr Chmelař.

Góly SLAVOJE : 20. Tomáš Urbanec, 54. Jan Kohoutek.

V sobotu jsme přivítali soupeře z Nemošic, kteří jsou na tom aktuálně v tabulce o něco líp. Hřiště bylo ještě hodinu před mačem silně podmáčené od přívalového lijáku a tak jsme doufali, že se voda trochu vsákne, aby se vůbec mohlo hrát. I když místama byla na hřišti ještě voda zápas byl zahájen. Od začátku bylo patrné, že se soupeřem a i s terénem  budeme mít problémy což se zanedlouho potvrdilo a tak z pravé strany přišla první šance hostí, která vyvrcholila po našem faulu přímým kopem a ten hosté ještě nevyužili, ale za pár minut přišlo další varování z pravé strany a to už hosté proměnili po našem nedorozumění v obraně 17.min. 0:1 . Za pouhé 3 minuty přišla konečně naše šance a po faulu před vápnem jsme šli asi z 25 metrů kopat přímák my a Tomáš Urbanec ho zkušeně proměnil 20.min. GÓL!!! 1:1. Hosté byli nadále nebezpečný a tak ve 30.min.šli opět do vedení po chybě v naší obraně a tečované střely do vlastní brány 1:2 a tak skončila i první půle. Ve druhém poločase jsme hráli jako vyměněný, zlepšili jsme obranou hru a v útoku jsme byli o poznání nebezpečnější a tak přišla v 54.min. odměna po našem přímém kopu, který opět výborně zahrával Urbi směřoval balón do brány, brankář ho jenom vytěsnil na břevno a od něho se odrazil k Honzovi Kohoutkovi a ten ho zkušeně dopravil do sítě GÓL!!! 2:2 a bylo zase srovnáno! Znovu jsme pokračovali z naší dobrou hrou s plno šancemi a hosty jsme už moc nepouštěli k balónu. Na úplném konci měl tutovku Michal Karlík, když po centru na úroveň malého vápna už měl před sebou jen prázdnou bránu, ale hostující hráč byl proti a skluzem mu balón vypíchl mimo tyče. A tak zápas k naší nespokojenosti skončil remízou 2:2. A TAK ZÁCHRANÁŘSKÉ PRÁCE NADÁLE POKRAČUJÍ!!!