SLAVOJ „B“ vs. Sopřeč 4:2 (3:1)

Hráno dne : NE 25.5.2014 od 17hod.

Sestava SLAVOJE : Jan Čapek – Přemek Škarda, Jarda Šrámek, Martin Šturma, Jan Brožek – Lukáš Heblík, Pavel Kožený, Jan Kohoutek, Václav Kadlec – Jiří Kohoutek, Marek Cvejn.  Střídali : Štěpán Bolek, Daniel Hatala, Radek Zářecký, Michal Licek.

Góly SLAVOJE : 8. Jarda Šrámek, 15. Jirka Kohoutek, 35. Mára Cvejn, 82. Honza Kohoutek.

V neděli naše Béčko přivítalo mužstvo ze Sopřeče a od začátku zápasu byli lepší a to potvrdili i gólově a po 15 min. to už bylo 2:0. Hosté, ale nesložili zbraně a záhy snížili na 2:1. My jsme se pak znovu snažili o získání dvoubrankového vedení a 10 min. před koncem první půle se nám to povedlo 3:1. Ve druhé půli jsme trochu zvolnili a soupeř nás znovu potrestal a v 72.min. snížil na 3:2. Ale za pouhých 10.min. jsme se opět trefili a bylo to zase o dva góly 4:2. A tento stav jsme si už do konce zápasu pohlídali a zaslouženě jsme vyhráli. Celkově pohodový zápas s pěknými góly.