TJ Slavoj Choltice

SLAVOJ „A“ vs. Roveň „A“ 5:0 (1:0)

Hráno dne : SO 12.10.2013 od 16hod.

Sestava Slavoje : Radek Zářecký, Miroslav Kaluža, Richard Peml, Jan Kohoutek, Peter Korbeľ, Jiří Kohoutek, Lukáš Mach, Jan Jeřábek,Pavel Kratochvíl, Tomáš Urbanec, Michal Karlík.  Střídali : Radek Hovorka, Sláva Štěpánek, Petr Chmelař.

Góly Slavoje : 45. Richard Peml, 70. Pavel Kratochvíl, 78. Tomáš Urbanec, 85. Peter Korbeľ, 88. Radek Hovorka.

Diváků : 75 , ŽK : 1:3, ČK : 0:1 68 min. Roveň.

Za zamračeného podzimního odpoledne jsme přivítali nevyzpytatelného soupeře z Rovně a od začátku to vypadalo,že to nebude vůbec lehké ukání,soupeř si po několika minutách vypracoval první šance a po pár střelách na naší branku nám opravdu zatrnulo,když náš strážce svatyně vyrobil několik chybných zákroků,zaplať panbůh to dopadlo dobře a z těchto úvodních chyb se zjevně ponaučil a po zbytek utkání byl 100%. Poté jsme to byli my kdo začal udávat tempo a začali jsme hrát svoji hru ze které jsme si vypracovali několik dobrých šancí,ale neproměnili jsme je. Až ke konci prvního dějství to začalo jít do tuhého nejdříve soupeř z přímého kopu asi z 25m po teči vsítil branku,ale naštěstí tečující hráč stál v ofsajdu UF! to se nám ulevilo a následně se potvrdilo pověstné nedáš dostaneš nejdříve přišla slibná šance,kterou jsme ještě nevyužili,ale šli jsme kopat aspoň roh v podání Tomáše Urbance po kterém jsme se konečně trefili, hlavou Ríša Peml 45 min. GÓL!!! Super gól do šatny. V úvodu 2 poločasu jsme vystřídali,do hry šel Radek Hovorka a posléze i Sláva Štěpánek,který zanedlouho při svém krátkém pobytu na hřišti dostal nádhernou přihrávku do volna směr soupeřova brána a obránci už nic jiného nezbylo než si zezadu pomoci faulem a jelikož tento provinilec už jednu žlutou měl musel předčasně do sprchy 68min.ČERVENÁ KARTA. A to byl asi zlom utkání soupeřovi zjevně jeden hráč viditelně chyběl začal kupit jednu chybu za chybou a nestačil nás hlídat a my jsme toho dostatečně využili a to v 70min. po přihrávce Tomáše Urbance do území nikoho to proměnil Pavel Kratochvíl GÓL!!!  Po osmi minutách se znovu objevil náš hráč sám před brankářem a zvýšil  náš náskok už na 3:0, 78min. Honza Kohoutek GÓL!!! A to soupeř už viditelně kapituloval po dalších sedmi minutách znovu GÓL!!! a to Korby střelou od lajny spíš takovým dloubáčkem zasadil míč těsně pod břevno 85min. Peter Korbeľ. A v 88min uzavřel náš účet na 5:0 Radek Hovorka GÓL!!! Stále jsme byli při chuti,kdyby rozhodčí neodpískal konec utkání určitě by byl náš brankový příděl ještě vyšší. Takový výsledek před utkáním asi ani největší optimista nečekal. HOŠI DĚKUJEM BYLO TO SUPER!!!