SLAVOJ St.přípravka vs. Řečany n.Labem 3:9 (1:4,1:2,1:3)

Hráno dne : PÁ 11.10.2013 od 16:30hod.

Sestava Slavoje: Míša Kváč, Jára Kmoníček, Paťas Plechatý, Ondra Kašík, Míša Bačkovský, Nicolas Král, Vojta Farkaš, Honzík Lukeš, Kuba Kočí, Natálka Koláčná, Terezka Bačkovská.

Góly Slavoje: Ondra Kašík 2, Paťas Plechatý 1

Za nepříznivého a deštivého počasí jsme nezačali dobře po pár minutách utkání jsme už prohrávali 0:3, pak po střele z půlky a po chybě hostujícího brankáře jsme snížili Ondrou Kašíkem na 1:3 GÓL!!!,vypadalo to dobře začali jsme více hrát, ale opět po naší chybě nás soupeř potrestal gólem. Pak už to bylo jen na soupeřovi kolik nám nastřílí gólů i když jsme chvílema bojovali, tak to bylo furt málo, soupeř byl nad naše síly. Ve druhé třetině ještě snižoval střelou z lajny Ondra Kašík GÓL!!! a ve třetí Paťas Plechatý po samostatném úniku uzavřel náš účet GÓL!!!. Škoda, že nemohli pro nemoc hrát Ondra Hejný a Mates Zelenka určitě by nám pomohli k lepšímu výsledku, podotýkám že Ondra je náš nejlepší střelec se 7 góly. KLUCI, BOJOVAT,BOJOVAT,BOJOVAT A VONO TO PUDE!!!