SLAVOJ „B“ vs. Jankovice 3:2 (0:1)

Hráno dne : 22.9.2013 od 16:30hod.

Góly domácích: Mára Cvejn,Radek Mrkvička(penalta),Lukáš Heblík

Sestava domácích: Jan Čapek ,Jarda Šrámek,Přemek Škarda,Jirka Kohoutek,Sláva Štěpánek,Radek Mrkvička,Pavel Kožený,Lukáš Heblík,Daniel Hatala,Mára Cvejn,Vašek Kadlec.

Střídali: Radek Hovorka,Tomáš Indra,Petr Korbel,Radek Zářecký

Utkání začalo vyrovnaně akorát Slavoj měl asi 5 tutovek z kterých nic nevyužil naproti soupeř ze dvou dal 1 gól. Takže poločas skončil 0:1.Druhý poločas jsme vystřídali do hry šel Radek Hovorka,Radek Zářecký(do útoku) a posléze i Tomáš Indra a Petr Korbel. Hra se oživila takže jsme si postupně získávali převahu a zanedlouho jsme vyrovnali 1:1,ale soupeř se nevzdával z ojedinělé akce po chybě naší obrany a brankáře vyprodukoval opět vedoucí gól 1:2,což nás nepoložilo a šli jsme opět do útoku pod vedením výborného Lukáše Heblíka,který byl v pokutovém území faulován a rozhodčí správně ukázal na pokutový kop,který šel kopat Radek Mrkvička a proměnil ho 2:2. Stále jsme si získávali uzemní převahu ,soupeř se dostával do útoku jen sporadicky  a z následného útoku to vzal na sebe opět dnes perfektní Lukáš Heblík a dokonal tím obrat a rozhodl utkání 3:2. Perfektní nedělní utkání choltické“Benfiky“ plné zvratů se šťastným koncem.