Výsledek utkání:  3:2 (0:1,2:0,1:1)

Hráno dne 20.9.2013

Goly domácích: Ondra Hejný 3

Sestava SLAVOJE:

Brankář: Míša Kváč, Obrana: Mates Zelenka,Jára Kmoníček,Ondra Kašík, Útok: Ondra Hejný,Niky Král,Natálka Koláčná

Před utkáním to nevypadalo dobře,pršelo a postupně se mě omlouvalo pro nemoc několik hráčů,nakonec 6 nemocných.Zbylých 7 statečných nastoupilo do utkání proti zkušenému týmu,kteří přijeli v počtu 12hráčů a řádně nabuzení. Začátek utkání nebyl dobrý začalo dost pršet a soupeř nám vsítil první gol. Po přestávce přestalo pršet a nás jakoby polila živá voda,začali jsme se dostávat do více šancí a z těch jsme dali první gol Ondra Hejný,zanedlouho jsme výsledek otočili na svoji stranu opět golem Ondry 2:1,v posledních minutách druhého dějství jsme měli další šance na zvýšení stavu a nedali jsme,akorát trefená tyč a boční síť. Do posledního dějství jsme nastoupili ve stejném duchu nepouštěli jsme soupeře do žádných šancí a to výbornou obrannou hrou a když něco prošlo byl tam výborný brankář.Postupně jsme se dostávali do dalších šancí a odměnou nám byl další gol 3:1 a opět Ondra Hejný,který uzavřel svůj hattrick. V posledních minutách nás soupeř uzavřel do našeho obranného pásma a v poslední minutě po brejku snížil na konečných 3:2. Musíme pochválit všech sedm statečných za předvedenou hru ,výborný výkon a hlavě nasazení!!! JEN TAK DÁLE!!!