SLAVOJ „B“ vs. Kojice 3:0 (0:0)

Hráno dne : NE 11.5.2014 od 17hod.

Sestava SLAVOJE : Jan Čapek – Přemek Škarda, Jar.Šrámek, Štěpán Bolek, Tomáš Indra – Václav Kadlec, Lukáš Mach, Pavel Kožený, Lukáš Heblík – Marek Cvejn, Jiří Kohoutek. Střídali : Jan Brožek, Pavel Kubelka, Daniel Hatala.

Góly SLAVOJE :  73. Jirka Kohoutek, 86.a 89. Mára Cvejn.

V neděli naše „BENFIKA“ přivítala soupeře z Kojic, kteří se pohybují ve spodních vodách tabulky, takže neměl být žádný problém ho porazit. V prvním poločase to tak nevypadalo a hosté statečně odolávali našim akcím a občas zahrozili i oni. Šancí jsme měli, jak na běžícím páse, ale bohužel jsme z nich nic nevytěžili. A tak první dějství skončilo s gólovým skórem 0:0, ale na šance 5:1. Ve druhé půli jsme už soupeře moc nepouštěli k balónu a dále jsme obléhali jeho branku s jednou šancí za druhou. Až to konečně v 73.min.přišlo na polovysoký centr do vápna si naběhl Jirka Kohoutek a z hranice malého vápna rybičkou skóroval GÓL!!! a při dopadu do brankoviště se náležitě vyválel v bahínku. A už to bylo veselejší! Stále jsme se tlačili do útoku a netrvalo to dlouho a trefil se taky Mára v 86.min. GÓL!!! po samostatném výpadu do vápna nedal brankáři šanci. Těsně před koncem zápasu se dostal k míči Jirka Kohoutek a z levé strany nacentroval míč do vápna přesně na Márovu hlavu a ten se už mohl jen brankáře zeptat kam ho chce 89.min. GÓL!!! A to už bylo vše a rozhodčí odpískal konec zápasu. Tak to má být, krásné 3 góly a nakonec i spokojený fanoušci.