SLAVOJ přípravka vs. L.Bohdaneč 1:7 (0:2,1:1,0:4)

Hráno dne : PÁ 9.5.2014 od 16.30hod.

Sestava SLAVOJE : Míša Kváč – Paťas Plechatý, Jarda Kmoníček, Míša Bačkovský, Terezka Bačkovská, Niky Král – Ondra Kašík, Ondra Hejný, Honza Lukeš, Vojta Farkaš, Kuba Kočí.

Gól SLAVOJE : Ondra Hejný.

V pátek jsme přivítali soupeře z Bohdanče s kterým jsme na podzim u nich prohráli 11:0, takže nějaké obavy tu byli, aby se to neopakovalo. Začali jsme hrát dobře a i když kluci a děvče dostali pokyny o hlídání hráčů a nepouštění je ke střelám, tak jsme stejně neuhlídali jednoho hráče a hned v úvodu jsme obdrželi branku 0:1. Pak jsme si už dali v obraně pozor a vyráželi jsme taky do útoku a šance přišli, ale bohužel jsme nic nedali a soupeř nás v závěru 1.třetiny potrestal druhým gólem 0:2. Ve druhé třetině jsme už hráli o poznání lépe a tak přišel i konečně GÓL!!! Ondra Hejný 1:2. Dále jsme hráli výborně, jak v útoku tak i v obraně. Soupeř dobře bránil a když už to vypadalo, že mu už utečeme, tak nás opět doběhl a naši šanci zneškodnil. ŠKODA MĚLI JSME NA VYROVNÁNÍ!!! Na závěr 2.třetiny hosté bohužel zvýšili na 1:3. V poslední třetině jsme hned v úvodu dostali na 1:4 a bylo po zápase. Kluci se začali hádat a vyčítat si kdo za to může a přestali úplně hrát a tak jsme v rychlém sledu dostali ještě 3 a bylo hotovo 1:7. A i když jsme takhle vysoko prohráli musíme naše kluky a děvče pochválit hlavně za 2 třetinu, takhle by to mělo vypadat. PROSTĚ MÉNĚ ŘVÁT A VÍCE HRÁT!!!