SLAVOJ „B“ vs. Tetov 4:1 (1:1)

Hráno dne : NE 13.4.2014 od 16.30hod.

Sestava SLAVOJE : Jan Čapek – Jan Brožek, Martin Šturma, Přemek Škarda, Jarda Šrámek – Lukáš Heblík, Radek Mrkvička, Pavel Kožený, Václav Kadlec – Lukáš Mach, Marek Cvejn. Střídali : Daniel Hatala, Sláva Štěpánek, Radek Zářecký, Michal Licek.

Góly SLAVOJE : 2 Mára Cvejn, Lukáš Mach, Radek Zářecký.

K prvnímu jarnímu domácímu zápasu našeho „BEGA“ jsme přivítali hosty z Tetova. První půle byla vyrovnaná ,jak ve hře tak ve skóre nejdříve jsme se my ujali vedení a pak hosté těsně před poločasem vyrovnali. Ve druhé půli jsme už hosty moc nepouštěli k balónu a postupně jsme navyšovali svoje skóre. Za zmínku stojí nádherná přímočará akce po levé straně ,která začala od Bróži a přihrávkou do brejku Zářovi a ten ho chladnokrevně zakončil. A bylo hotovo 4:1!!!