SLAVOJ st.přípravka – Valy 5:3 (1:1,3:2,1:0)

Hráno dne : PÁ 15.5.2015 od 16:30hod.

Sestava SLAVOJE :  Míša Bačkovský, Míša Kváč, Mates Zelenka – Jarda Kmoníček, Terezka Bačkovská, Niky Král – Ondra Hejný, Honzík Lukeš, Kuba Kočí, Anetka Lejhancová, Natálka Koláčná.

Góly SLAVOJE : 2 Ondra Hejný, Míša Bačkovský, Mates Zelenka, Natálka Koláčná.

Za krásného odpoledního počasí jsme přivítali soupeře z Valů, kterého jsme na podzim u nich porazili 14:0. A tak jsme si mysleli, že to bude stejně lehké a hladké vítězství jako na podzim, ale soupeř přijel s úplně jinou sestavou a měl několik posil. Jedna z nich šikovný malý štírek nám dal hned v úvodu rychlým způsobem a to sólem přes půl hřiště gól a bylo to rázem 0:1. Dále jsme se bránili soupeřově tlaku a do ničeho vážného jsme se nemohli dostat, až na konci prvního dějství jsme se konečně trefili Míša Bačkovský dal GÓL a vyrovnali jsme na 1:1. Ve druhé třetině jsme se zase do tlaku dostali my a dali jsme soupeři rychlý tři GÓLY a to nejdříve se konečně trefil Ondra Hejný, pak se z přímého kopu nádherně pod břevno trefil s pomocí soupeřově teči Mates Zelenka a už na 4:1 dávala SVŮJ PREMIÉROVÝ GÓL v mistráku Natálka Koláčná GRATULUJEME. A tak jsme si mysleli, že už je po nich a přestali jsme hrát a soupeř nám dal rychlý dva kontaktní góly opět ten samej malej „ŠTÍREK“ a tak třetina skončila za stavu 4:3. V posledním dějství se hrálo více v poli než před bránami a byli to nervy a až na konci zápasu jsme svoje vedení pojistili Ondrou Hejným a S ODŘENEJMA UŠIMA JSME VYHRÁLI 5:3!!!