Sestava SLAVOJE : Radek Zářecký – Honza Kohoutek, Jirka Hlaváček, Ríša Peml, Peter Korbe’l – Ondra Augustin, Honza Jeřábek, Honza Knapík, Lukáš Mach – Mára Cvejn, Tomáš Urbanec

Střídal : Džedáj

Góly Slavoje :61′ Mára Cvejn, 90′ Lukáš Mach

Překvapení se nekonalo

V sobotním mači, netradičně posunutém kvůli hokeji, se hrál od začátku z obou stran pohledný kombinační fotbal. Do prvních šancí jsme se po kombinacích ze stran dostávali my, žádná z nich ale gólem neskončila. A nebyly to pološance, ale loženky, které připravovalo útočně laděné duo na levém křídle. Machýnův centr nenasměřoval do sítě Mára Cvejn, Korbiho zatažení a centr přímo na placku prozměnu z malého vápna  „přehulil“  Urbi.  Hosté si vypracovali pouze pár střeleckých pokusů, které počapal Zářa.  Do kabin se tedy po 45 minutách šlo za stavu 0:0.

Ve druhé půli jsme o něco zlepšili pohyb a nabídku, i nadále se hrálo z obou stran kombinačně.  V 61′ se pak na levé lajně znovu utrhl Machýno, přešel přes 3 hráče a ideální přihrávkou nalezl na penaltě nabíhajícího Máru… Během letu centru se stihl Mára i celá tribuna pomodlit, a motlitby byly vyslyšeny – Mára ranou  z první prostřelil vybíhajícího gólmana, a poslal nás tak do vedení 1:0.  Zaskočené hosty mohl o minutu později definitivně zlomit Jeřáb, který  si vzal balon na půlce a slalomovým stylem se dostal přes celou polovinu soupeře až před gólmana, kde mu ale asi došly síly, nebo se nad gólmanem slitovat, protože to co předvedl se nedá nazývat zakončením.  Hosté tak zůstali ve hře, ač jsme je téměř do ničeho nepouštěli. Cca v 70′ předvedl Machýno další ze svých úniků, opět servíroval před bránu, kde trefil Máru, který skóroval – radost ale netrvala dlouho. Pomezní signalizoval, že míč před zpětnou přihrávkou již překročil brankovou čáru, a tak byl z radosti jen odkop hostí.  Podobně jsme se dlouho neradovali v 80′ , kde Jeřáb s Urbim brazilským stylem překombinovali obranu hostí, Urbi z voleje nádherně trefil na zadní tyč, podle pomezního ale zakončoval z ofsajdového postavení, a tak na tabuli stále svítil nejtěsnější možný výsledek.  Tlak hostí jsme nedovolili, naopak v 90′ Machýno po závaru na okraji vápna vykoupal dva z obránců, a svoji levačkou obstřelil gólmana na zadní tyč, a udělal tak tečku za dalším tříbodovým ziskem.