Datum utkání: pondělí 01.05. – 10h hřiště: St.Hradiště

Soupeři: St.Hradiště – Choltice

Výsledek: 4 : 5 poločas: 1 : 3

Střelci: 20, 39, 55 – Dušek Štěpán, 7, 32 -Turek Roman

Krásné slunečné dopoledne, vyšší ale kvalitní trávník a parta veselých lidí plná zážitků z čarodejnic. V kabině jsme museli vyřešit problém, kdo se postaví do branky, protože tradiční opora Patrik se nedostavil. Nelehkou úlohu na sebe vzal Vašek Horák s tím, že ho o půlce někdo vystřídá. V sestavě chybělo několik hráčů, tak jsme ještě narychlo povolali Lukáše Pajera z ml.žáků. První půle byla v naší režii a 3 : 1 pro nás. Ve 2.půli jsme dokonce navýšili až na 5 : 1 a zdálo se být rozhodnuto. Soupeř se ale nevzdal, v 57.minutě snížil na 2 : 5 a značně ožil. Během 4 minut přidal další dva goly a rázem jsme se strachovali o výsledek. Konec zápasu se dohrával převážně u naší brány a s velkým štěstím a bojovností jsme se dočkali vítězného konce. Soupeř měl řadu šancí, ale další gol již nepadl a to i díky zázračnému zásahu Vaška v bráně, když těsně před koncem zlikvidoval solový nájezd. Drama se šťastným koncem těší jak hráče, tak i fandící rodiče, ale příště bychom měli být chytřejší a nepřipustit komplikace. Chválím tradiční střelce, Štěpána s Romanem, za brankový přísun.