Starší žáci – Býšť 5:3 (1:1)

Datum utkání: sobota 20.05.2023 – 10h hřiště: Choltice

Střelci: 11.Dušek Štěpán, 45.Horák Václav, 53.Turek Roman, 56.Kříž Marek, 66.Škoda Robin

Začátek zápasu ukázal, že soupeř není v optimální sestavě a v podzimní kvalitě. Nám také chyběli 3 hráči z obvyklého kádru, tak jsme povolali Marka Kříže a Sama Šebu z ml.žáků. Naše mírná převaha v poli dávala tušit příznivý výsledek. Po prvním oťukávání jsme se ujali vedení v 11.minutě zásluhou Štěpána Duška. Gol nás povzbudil a dále jsme se tlačili do branky soupeře. To přineslo několik slibných šancí, ovšem bez golového efektu. Ve 26.minutě zahrozil soupeř a prakticky z první vážnější akce srovnal na 1 : 1. Mimo skore, se vyrovnala i hra a tak poločasový účet zůstal stejný. O přestávce jsme si řekli, že je třeba přitvrdit v osobních soubojích a hlavně častěji střílet na nejistého brankáře hostí. Naše aktivita přinesla 4 goly a soupeř odpověděl pouze 2x. Pěkný výsledek a 5 vstřelených branek je dobrý výhled do budoucna. Děkuju oběma ml.žákům za pomoc a fandícím rodičům za pěknou kulisu.