TJ Slavoj Choltice

Starší žáci vs. Lázně Bohdaneč 5:2 (4:1)

Hráno So 18.10.2014 od 10:00

Sestava mužstva: Jakub Homola – Aleš Mach, Tomáš Flachs, Adam Cirkl, Tadeáš Jirsa, Lukáš Bauer, Honza Robovský, Petr Kovárník, Dominik Plechatý, David Kuchařík, Filip Růžek.

Góly st. žáků:     Petr Kovárník 2, Aleš Mach 1, Honza Robovský 1, Lukáš Bauer 1.

V sobotu dopoledne se sešli hráči na hřišti v Cholticích, k mistrovskému utkání. Soupeřem byl již podruhé v podzimní části tým z Lázní Bohdaneč, který v předešlém zápase nad námi zvítězil 7:0, Očekávání tedy nebyla nijak optimistická. Jaké bylo překvapení, když hned v první minutě utkání, si naši vytvořili krásnou gólovou šanci. Ve třetí minutě se zadařilo a Petr Kovárník dal první gól. Dál už to šlo jak po másle, pouze jedno malé zaváhání v obraně využil soupeř a vstřelil branku. Což náš tým nakoplo a Aleš Mach, Petr Kovárník a Honza Robovský dali do konce půle ještě po gólu. V druhé půli se soupeř oklepal a hned na začátku nám dal gól, ale byl to jeho poslední v tomto zápase a Lukáš Bauer zakončil utkání na krásných 5:2.