Hráno dne: 6.4.2024 v Cholticích

Sestava: Kříž, Joska, Kočí, Osinek, Loužil, Pecka, Tsimbalistyi, Horák, Klenka

Náhradníci: Málek, Pajer, Škoda, Kolář

Střelci: Tsimbalistyi, Klenka

Slovo trenéra: Nekvalitní zimní příprava kvůli velkým absencím se bohužel podepsala na prvním jarním utkání , kdy jsme doma hostili Staré Hradiště. První poločas byla hra podle našich představ. Hrálo se většinou na půli soupeře, první jsme vstřelili branku, bohužel neproměňovali šance a tak po volejbalovém zásahu Maksyma ve vlastním vápně byl poločas 1:1.

Zbytek zápasu diktoval soupeř a taky se dostával do šancí. Největší tutovku krásným zásahem zlikvidoval Marek Kříž a vše se schylovalo k penaltovému rozstřelu.

V poslední minutě nás zachránil po krásné nahrávce přes celé vápno na zadní tyč Štěpán Klenka, kdy i trochu se štěstím překonal brankáře Hradiště.

Z druhého poločasu jsme tak vytěžili maximum a vyhráli 2:1